Çorlu Havalandırma Sistemleri

Çorlu Havalandırma Sistemleri

Ortam havasının kalitesi, bir binadaki insanların sağlığı, refahı ve performansında belirleyici bir faktördür. Örneğin kullanıcıların kendileri ve faaliyetleri ya da bina ve ekipmanından kaynaklanan emisyonlar nedeniyle bozulursa, bu durum diğerleri arasında baş ağrılarına, konsantrasyonda veya yorgunlukta gecikmelere neden olabilir.

Bu nedenle düzenli, yeterli havalandırma çok önemlidir ve dışarıdan verilen havanın kalitesi merkezi bir rol oynar. Trafik veya endüstri nedeniyle yakın çevrede meydana gelen kirlilik, örneğin polen gibi biyojenik faktörler dikkate alınmalıdır.

Çalışma alanları, işyerleri, hastaneler, okul, alışveriş merkezleri vb. gibi kapalı ortamların havalandırılması kesinlikle şarttır. Ancak havalandırma; tehlikeli gazlara, tozlara, buhar ve dumanlara karşı çok sınırlı bir koruma sağlar.
Etkili bir havalandırma sistemi, kapalı ortamda bulunanlar için kimyasal maddeye bulaşmamış, temiz bir nefes alma ortamını sağlar.

Her türlü kapalı ortamların havalandırma sistemleri alanında 20 yılı aşan deneyimli kadrosu ile siz değerli müşterilerimize “Volkan Havalandırma” olarak hizmet veren firmamız, ihtiyaç ve beklentileriniz için bulunduğunuz ortamın ilk olarak keşif işlemi ile işe baslar, ardından projelendirme işlemi yapılır, siz değerli müşterilerimize proje onayı ve fiyat teklifi sunulur, onayınızdan sonra imalat aşamasına geçilir, imalatı biten parçaların uzman montaj ekibimiz tarafından montajı yapılır ve gerekli testler yapıldıktan sonra havalandırma sistemi devreye alınarak bulunduğunuz kapalı alanı temiz hava ile buluşturur.

Havalandırma sistemleriyle ilgili tüm soru ve talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç!